(NL) Gratis verzending vanaf € 40,-
De revolutionaire Salta Royal Baseground is een bijzonder innovatieve trampoline van topkwaliteit die op gelijke hoogte ligt met het gras. De trampoline is hierdoor volledig geïntegreerd met je tuin!
€ 999,00
De Salta Royal Baseground is een bijzonder innovatieve trampoline van topkwaliteit die op gelijke hoogte ligt met het gras. De trampoline is hierdoor volledig geïntegreerd met je tuin!
Air Performance System
De Royal Baseground onderscheidt zich door het speciaal ontwikkelde en gepatenteerde ‘Air Performance System’. Dit ventilatiesysteem zorgt voor voldoende ruimte tussen de springmat en de veiligheidsrand, wat resulteert in een goede luchtcirculatie. Met het Air Performance System ben je verzekerd van dynamische en geluidloze sprongen en ervaar je fantastisch springcomfort!
Royale bescherming
De buitenzijde van de Royal Baseground is uitgerust met stevige panelen die zorgen voor een zeer stabiele fundering. Het duurzame en robuuste frame is dubbel gegalvaniseerd en voorzien van een zwarte poedercoating om roestvorming tegen te gaan. De zwarte veiligheidsrand van de Royal Baseground bestaat uit stevig en hoogwaardig PVC-materiaal. Door het handige net-systeem dat aan de veiligheidsrand is bevestigd, is het voor kinderen onmogelijk om in aanraking te komen met de veren. Bovendien loopt de rand aan de buitenkant mooi door over het gras zodat kinderen de trampoline veilig kunnen betreden.
Kenmerken:
- Gepatenteerd ‘Air Performance System’ voor uitstekende luchtcirculatie en een fantastische springervaring;
- Duurzame en weerbestendige veiligheidsrand op gelijke hoogte gelegen met het gras;
- Duurzaam frame, uitgerust met stevige panelen voor een stabiele fundering.
| Merk | Salta |
|---|---|
| Garantie frame | 5 jaar |
| Springcomfort | Goud |
| Product breedte | 396 cm |
| Type trampoline | Volledig gelijk met de grond |
| Garantie beschermrand | 2 jaar |
| Geschikt voor | Particulier gebruik |
| Garantie veren | 2 jaar |
| Product lengte | 244 cm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Garantie springmat | 2 jaar |
| Maat | 396 x 244 cm |
| Leeftijdscategorie | Vanaf 5 jaar |
| Weersbestendig | Ja |
| Montage vereist? | Ja |
| Eenvoudig te monteren | Ja |
| Handleiding meegeleverd | Ja |
| Taal Handleiding | Nederlands |
| Grondankers meegeleverd | Nee |
| Gewicht | 96 kg |
| Verenhaak meegeleverd? | Ja |
| Kleur frame | Zwart |
| Afdekhoes meegeleverd? | Nee |
| Framenet meegeleverd? | Nee |
| Kleur springmat | Zwart |
| Materiaal springmat | PP (polypropyleen) |
| Afmeting springoppervlak springmat | 330 x 178 cm |
| Middenmarkering springmat | Ja |
| Type veren | Dubbel conisch |
| Aantal Veren | 84 |
| Lengte veren | 210 mm |
| Kleur veren | Goud |
| Afwerking veren | Dubbel gegalvaniseerd |
| Kleur beschermrand | Zwart |
| Breedte beschermrand | 43 cm |
| Veilige, zachte vulling beschermrand | Ja |
| Materiaal (vulling) beschermrand | EPE |
| Dikte (vulling) beschermrand | 25 mm |
| Materiaal bovenzijde beschermrand | 0,55 mm PVC |
| Materiaal onderzijde beschermrand | 0,55 mm PVC |
| Materiaal frame | Staal |
| Afwerking frame | Gepoedercoat, Verzinkt |
| Aantal poten frame | 4 |
| Verbinding frame | Bouten |
| Diameter toprail frame | ø 50,8 x 2,5 mm |
| Diameter poten frame | ø 42 x 2 mm |
| Aanbevolen max gebruiksgewicht | 120 kg |
| Maximaal getest gewicht | 300 kg |
| EAN | 8719425453668 |
| Artikelnummer | 5366A |
De verzending van dit product gebeurt op een mini pallet (4 dozen). De bezorging wordt verzorgd door een transporteur. De transporteur belt normaal gesproken om een leverafspraak te maken, zodat je thuis kunt zijn bij levering.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.