(NL) Gratis verzending vanaf € 40,-
De Salta Premium Black Edition behoort tot één van de populairste trampolines in de markt. Met zijn elegante en moderne vormgeving is de Premium Black Edition een echte eyecatcher in je tuin!
€ 729,00
De Salta Premium Black Edition is met zijn elegante en moderne vormgeving een echte eyecatcher in je tuin! De trampoline ziet er niet alleen elegant uit, maar is ook gecreëerd van hoogwaardige materialen.
Premium kwaliteit
De Premium Black Edition is uitgerust met een sterk en stabiel frame dat dubbelzijdig is gegalvaniseerd en gepoedercoat aan de buitenkant. De goudkleurige veren zijn conisch van vorm zodat je fantastische sprongen kan maken en zacht kan landen. Een geweldige springervaring! Om de veren goed te bedekken is de Premium Black Edition voorzien van een weerbestendige veiligheidsrand met extra lange rok. Het fijnmazige net wordt strak gespannen door de stevige palen die worden beschermd door schuimstof omhulsels. Zo vangt het veiligheidsnet je altijd veilig op.
Kenmerken:
- Extra veel conische veren voor een geweldige springervaring;
- Sterk stalen frame, afgewerkt met een matzwarte coating;
- Brede en dik uitgevoerde beschermrand met extra lange rok;
- Elegante en moderne vormgeving.
| Merk | Salta |
|---|---|
| Garantie frame | 5 jaar |
| Springcomfort | Zilver |
| Type trampoline | Op poten |
| Garantie beschermrand | 2 jaar |
| Product hoogte | 270 cm |
| Geschikt voor | Particulier gebruik |
| Garantie veren | 2 jaar |
| Vorm | Rond |
| Garantie springmat | 2 jaar |
| Maat | ø 427 cm |
| Garantie veiligheidsnet | 2 jaar |
| Leeftijdscategorie | Vanaf 5 jaar |
| Keurmerken | CE Keurmerk, EN 71, TÜV keuring |
| Weersbestendig | Ja |
| Montage vereist? | Ja |
| Eenvoudig te monteren | Ja |
| Handleiding meegeleverd | Ja |
| Taal Handleiding | Nederlands |
| Grondankers meegeleverd | Nee |
| Diameter | ⌀ 427 cm |
| Gewicht | 82 kg |
| Verenhaak meegeleverd? | Ja |
| Kleur frame | Zwart |
| Afmeting veiligheidsnet | ⌀ 427 cm |
| Hoogte veiligheidsnet | 182 cm |
| Veiligheidsnet meegeleverd? | Ja |
| Afdekhoes meegeleverd? | Nee |
| Framenet meegeleverd? | Nee |
| Kleur springmat | Zwart |
| Materiaal springmat | PP (polypropyleen) |
| Afmeting springoppervlak springmat | ø 359 cm |
| Middenmarkering springmat | Ja |
| Type veren | Dubbel conisch |
| Aantal Veren | 88 |
| Lengte veren | 165 mm |
| Kleur veren | Goud |
| Afwerking veren | Dubbel gegalvaniseerd |
| Kleur beschermrand | Zwart |
| Breedte beschermrand | 34 cm |
| Veilige, zachte vulling beschermrand | Ja |
| Materiaal (vulling) beschermrand | EPE |
| Dikte (vulling) beschermrand | 25 mm |
| Materiaal bovenzijde beschermrand | 0,4 mm PVC |
| Materiaal onderzijde beschermrand | 0,4 mm PVC |
| Lengte rok | 18 cm |
| Hoogte frame | 88 cm |
| Materiaal frame | Staal |
| Afwerking frame | Gepoedercoat, Verzinkt |
| Aantal poten frame | 4 |
| Verbinding frame | Kliksysteem en bouten |
| Diameter toprail frame | ø 38,1 x 1,5 mm |
| Diameter poten frame | ø 38,1 x 1,5 mm |
| Kleur veiligheidsnet | Zwart |
| Materiaal veiligheidsnet | Polyethyleen |
| Type sluiting veiligheidsnet | Rits |
| Bescherming palen veiligheidsnet | Ja |
| Aanbevolen max gebruiksgewicht | 150 kg |
| Maximaal getest gewicht | 375 kg |
| EAN | 4897018415560 |
| Artikelnummer | 556 |
Dit product wordt verzonden met DPD. De zending bestaat uit 3 dozen. Je ontvangt een email of een SMS met tracking informatie, zodat je de zending kunt volgen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.