(NL) Gratis verzending vanaf € 40,-
De Salta Junior trampoline is speciaal ontworpen voor jonge kinderen. Peuters en kleuters kunnen al hun energie kwijt op de Junior terwijl ze ondertussen hun motoriek, balans en kracht vergroten. De trampoline zorgt dus niet alleen voor urenlang springplezier, maar draagt ook bij aan de ontwikkeling van je kind!
€ 119,00
De Salta Junior trampoline is speciaal ontworpen voor jonge kinderen. De trampoline zorgt niet alleen voor urenlang springplezier, maar draagt ook bij aan de motorische ontwikkeling.
Veiligheid boven alles
Het zachte veiligheidsnet van de Junior zit vast aan de springmat, waardoor kinderen niet in aanraking kunnen komen met het frame en deze trampoline dus uiterst veilig is. Omdat de trampoline is uitgerust met een elastieken vering, kan er geluidloos worden gesprongen en is springen niet belastend voor de rug en gewrichten. Het gegalvaniseerde stalen frame met glanzende zwarte coating biedt langdurige bescherming tegen roest en wordt afgedekt met een veiligheidsrand. De lage opstap van 35 cm, maakt het voor kinderen eenvoudig om de trampoline in te stappen. Met de dubbelzijdige rits kun je de trampoline gemakkelijk openen en sluiten. De Salta Junior kun je buiten in de tuin zetten, maar is door zijn compacte formaat ook geschikt voor binnen.
Kenmerken:
- Elastieken vering, niet belastend voor gewrichten;
- Zacht veiligheidsnet, bevestigd aan de springmat voor uiterste veiligheid;
- Voor binnen- en buitengebruik;
- Geschikt voor jonge kinderen.
| Merk | Salta |
|---|---|
| Garantie frame | 2 jaar |
| Springcomfort | Brons |
| Type trampoline | Op poten |
| Product hoogte | 195 cm |
| Geschikt voor | Particulier gebruik |
| Vorm | Rond |
| Garantie springmat | 1 jaar |
| Maat | ø 140 cm |
| Garantie veiligheidsnet | 1 jaar |
| Leeftijdscategorie | 3 – 5 jaar |
| Keurmerken | CE Keurmerk, EN 71, Intertek |
| Weersbestendig | Ja |
| Montage vereist? | Ja |
| Eenvoudig te monteren | Ja |
| Handleiding meegeleverd | Ja |
| Taal Handleiding | Nederlands |
| Grondankers meegeleverd | Nee |
| Diameter | ⌀ 140 cm |
| Gewicht | 12 kg |
| Kleur frame | Zwart |
| Afmeting veiligheidsnet | ⌀ 140 cm |
| Hoogte veiligheidsnet | 160 cm |
| Veiligheidsnet meegeleverd? | Ja |
| Afdekhoes meegeleverd? | Nee |
| Framenet meegeleverd? | Nee |
| Kleur springmat | Zwart |
| Materiaal springmat | PP (polypropyleen) |
| Afmeting springoppervlak springmat | ø 108 cm |
| Middenmarkering springmat | Ja |
| Kleur beschermrand | Zwart |
| Breedte beschermrand | 16 cm |
| Veilige, zachte vulling beschermrand | Ja |
| Materiaal (vulling) beschermrand | EPE |
| Dikte (vulling) beschermrand | 10 mm |
| Materiaal bovenzijde beschermrand | 0,35 mm PVC |
| Materiaal onderzijde beschermrand | 120 g PE |
| Lengte rok | 8 cm |
| Hoogte frame | 35 cm |
| Materiaal frame | Staal |
| Afwerking frame | Gepoedercoat, Verzinkt |
| Aantal poten frame | 6 |
| Verbinding frame | Bouten |
| Diameter toprail frame | ø 25 x 1 mm |
| Diameter poten frame | ø 25 x 1 mm |
| Kleur veiligheidsnet | Zwart |
| Materiaal veiligheidsnet | Polyethyleen |
| Type sluiting veiligheidsnet | Rits |
| Bescherming palen veiligheidsnet | Ja |
| Aanbevolen max gebruiksgewicht | 35 kg |
| Maximaal getest gewicht | 87,5 kg |
| EAN | 8719425454269 |
| Artikelnummer | 5426A |
Dit product wordt verzonden met DPD. De zending bestaat uit 1 doos. Je ontvangt een email of een SMS met tracking informatie, zodat je de zending kunt volgen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.