(NL) Gratis verzending vanaf € 40,-
Met de professionele Salta Fitness trampoline train je al je spieren en verbeter je je conditie, lichamelijke stabiliteit en uithoudingsvermogen. Wil je graag thuis sporten met apparatuur dat weinig ruimte in beslag neemt? Dan biedt de Salta Fitness trampoline voor jou de perfecte oplossing!
€ 129,00
Met de professionele Salta Fitness trampoline train je al je spieren en verbeter je je conditie, lichamelijke stabiliteit en uithoudingsvermogen.
Een goede ondersteuning
De Fitness trampoline is geschikt voor zowel beginners als ervaren gebruikers. De beugel met het handvat is eenvoudig verstelbaar in 5 verschillende standen, zodat je het handvat in iedere gewenste hoogte kan instellen. De zeshoekige constructie van de Salta Fitness trampoline vormt een robuuste en solide basis. Dankzij de optimale toepassing van de elastische vering, ontstaat er nauwelijks geluid tijdens het springen en worden je gewrichten en rug niet belast. Met deze trampoline train je je spieren dus op een verantwoorde manier en houd je er een betere conditieaan over. De Salta Fitness trampoline is perfect om in vorm te komen en je gezondheid te verbeteren!
Kenmerken:
- Eenvoudig verstelbaar handvat;
- Elastieken vering, zacht voor rug en gewrichten;
- Robuust en solide frameconstructie;
- Verbetert conditie, lichamelijke stabiliteit en uithoudingsvermogen.
| Merk | Salta |
|---|---|
| Garantie frame | 2 jaar |
| Springcomfort | Goud |
| Type trampoline | Fitness |
| Geschikt voor | Particulier gebruik |
| Vorm | Zeshoekig |
| Garantie springmat | 1 jaar |
| Maat | 128 cm |
| Leeftijdscategorie | Vanaf 5 jaar |
| Keurmerken | TÜV keuring |
| Weersbestendig | Ja |
| Verstelbaar | Ja |
| Montage vereist? | Ja |
| Eenvoudig te monteren | Ja |
| Handleiding meegeleverd | Ja |
| Taal Handleiding | Nederlands |
| Grondankers meegeleverd | Nee |
| Diameter | ⌀ 128 cm |
| Gewicht | 12 kg |
| Kleur frame | Zwart |
| Afdekhoes meegeleverd? | Nee |
| Framenet meegeleverd? | Nee |
| Beugel meegeleverd? | Ja |
| Kleur springmat | Zwart |
| Materiaal springmat | PP (polypropyleen) |
| Afmeting springoppervlak springmat | 102 cm |
| Middenmarkering springmat | Ja |
| Kleur beschermrand | Groen |
| Hoogte frame | 34 cm |
| Materiaal frame | Staal |
| Afwerking frame | Gepoedercoat, Verzinkt |
| Aantal poten frame | 6 |
| Verbinding frame | Kliksysteem |
| Diameter toprail frame | ø 27 x 1,5 mm |
| Diameter poten frame | ø 27 x 1,5 mm |
| Aanbevolen max gebruiksgewicht | 110 kg |
| Maximaal getest gewicht | 440 kg |
| EAN | 8719425453576 |
| Artikelnummer | 5357G |
Dit product wordt verzonden met DPD. De zending bestaat uit 1 doos. Je ontvangt een email of een SMS met tracking informatie, zodat je de zending kunt volgen.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.