(NL) Gratis verzending vanaf € 40,-
De Salta Premium Ground is perfect te integreren in je tuin! Deze buitengewone ingraaftrampoline bestaat uit duurzame materialen van hoogwaardige kwaliteit en is voorzien van een strak en modern design.
€ 399,00
Uitverkocht
De Salta Premium Ground is perfect te integreren in je tuin! Deze buitengewone ingraaftrampoline bestaat uit duurzame materialen van hoogwaardige kwaliteit en is voorzien van een strak en modern design.
Geïntegreerd luchtstroom systeem
De veiligheidsrand van de Premium Ground is uitgerust met een geïntegreerd luchtstroom systeem, zodat de lucht die onder de springmat stroomt zich optimaal kan verplaatsen. Deze goede luchtcirculatie zorgt voor een geweldige springervaring. Bovendien beschikt de veiligheidsrand over extra dik PVC, voor de beste bescherming. De rand kan door middel van de bijgeleverde verankering set aan de grond worden bevestigd. De robuuste constructie verzekert een stevige basis en is volledig gegalvaniseerd, van binnen en buiten. Doordat de trampoline slechts 21,5 cm boven de grond staat, profiteer je van een veilige en lage op- en afstap. Kinderen kunnen de trampoline dus zonder moeite en risico betreden.
Kenmerken:
- Solide en weerbestendige veiligheidsrand met geïntegreerd luchtstroom systeem;
- Extra veel conische veren voor een geweldige springervaring;
- Robuuste en duurzame frameconstructie;
- Strak en modern design.
| Merk | Salta |
|---|---|
| Garantie frame | 5 jaar |
| Springcomfort | Zilver |
| Type trampoline | Inground |
| Garantie beschermrand | 2 jaar |
| Product hoogte | 203,5 cm |
| Geschikt voor | Particulier gebruik |
| Garantie veren | 2 jaar |
| Vorm | Rond |
| Garantie springmat | 2 jaar |
| Maat | ⌀ 251 cm |
| Garantie veiligheidsnet | 2 jaar |
| Leeftijdscategorie | Vanaf 5 jaar |
| Keurmerken | CE Keurmerk, EN 71, Intertek |
| Weersbestendig | Ja |
| Montage vereist? | Ja |
| Eenvoudig te monteren | Ja |
| Handleiding meegeleverd | Ja |
| Taal Handleiding | Nederlands |
| Grondankers meegeleverd | Nee |
| Diameter | ⌀ 251 cm |
| Gewicht | 5,2 kg |
| Verenhaak meegeleverd? | Ja |
| Kleur frame | Grijs |
| Afmeting veiligheidsnet | ⌀ 251 cm |
| Hoogte veiligheidsnet | 182 cm |
| Veiligheidsnet meegeleverd? | Ja |
| Afdekhoes meegeleverd? | Nee |
| Framenet meegeleverd? | Nee |
| Kleur springmat | Zwart |
| Materiaal springmat | PP (polypropyleen) |
| Afmeting springoppervlak springmat | ø183 cm |
| Middenmarkering springmat | Ja |
| Type veren | Dubbel conisch |
| Aantal Veren | 54 |
| Lengte veren | 165 mm |
| Kleur veren | Goud |
| Afwerking veren | Dubbel gegalvaniseerd |
| Kleur beschermrand | Zwart |
| Breedte beschermrand | 34 cm |
| Veilige, zachte vulling beschermrand | Ja |
| Materiaal (vulling) beschermrand | EPE |
| Dikte (vulling) beschermrand | 25 mm |
| Materiaal bovenzijde beschermrand | 0,55 mm PVC |
| Materiaal onderzijde beschermrand | 0,55 mm PVC |
| Lengte rok | 21,5 cm |
| Hoogte frame | 21,5 cm |
| Materiaal frame | Staal |
| Afwerking frame | Verzinkt |
| Aantal poten frame | 3 |
| Verbinding frame | Bouten |
| Diameter toprail frame | ø 38,1 x 1,5 mm |
| Diameter poten frame | ø 34 x 1,5 mm |
| Kleur veiligheidsnet | Zwart |
| Materiaal veiligheidsnet | Polyethyleen |
| Type sluiting veiligheidsnet | Zelfsluitende ingang |
| Bescherming palen veiligheidsnet | Ja |
| Aanbevolen max gebruiksgewicht | 120 kg |
| Maximaal getest gewicht | 300 kg |
| EAN | 8719425458519 |
| Artikelnummer | 5851A |
De verzending van dit product gebeurt op een mini pallet (2 dozen). De bezorging wordt verzorgd door een transporteur. De transporteur belt normaal gesproken om een leverafspraak te maken, zodat je thuis kunt zijn bij levering.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.